RN73H2BTTD8760B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8760B10
JLCPCB Part #
C2573828
Description
-55℃~+155℃ 250mW 876Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS