SR73W3ATTER140F
MFR.Part #
SR73W3ATTER140F
JLCPCB Part #
C2601841
Description
-55℃~+150℃ 140mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS