SG73P2E1RTTD2552D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2552D
JLCPCB Part #
C6482750
Description
-55℃~+155℃ 1W 25.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS