RN73H2ETTD3120C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3120C25
JLCPCB Part #
C4280809
Description
-55℃~+155℃ 250mW 312Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS