RN73H1ETTP68R1B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP68R1B10
JLCPCB Part #
C4102468
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS