RN73H1ETTP6801B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP6801B10
JLCPCB Part #
C2554017
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS