RG1005V-2261-W-T1
MFR.Part #
RG1005V-2261-W-T1
JLCPCB Part #
C4219119
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS