RN73H1ETTP68R0B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP68R0B10
JLCPCB Part #
C2554665
Description
-55℃~+155℃ 63mW 68Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS