RN73H1JTTD3900C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD3900C25
JLCPCB Part #
C3925880
Package
0603
Description
100mW 390Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS