RN732BTTD8351F10
MFR.Part #
RN732BTTD8351F10
JLCPCB Part #
C3978933
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS