RN732BTTD8451F10
MFR.Part #
RN732BTTD8451F10
JLCPCB Part #
C4141760
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS