RK73H1JTTD3303D
MFR.Part #
RK73H1JTTD3303D
JLCPCB Part #
C5851621
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS