HV732BTTD135G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732BTTD135G
JLCPCB Part #
C4275563
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS