RN73R1JTTD3300B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3300B50
JLCPCB Part #
C3969208
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS