RN732ATTD1141D10
MFR.Part #
RN732ATTD1141D10
JLCPCB Part #
C4050703
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS