RN732BTTD2980F10
MFR.Part #
RN732BTTD2980F10
JLCPCB Part #
C4251846
Description
-55℃~+155℃ 125mW 298Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS