RK73H2BRTTD8064F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD8064F
JLCPCB Part #
C5725989
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS