AA1206FR-0728KL
MFR.Part #
AA1206FR-0728KL
JLCPCB Part #
C3943425
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS