RN73H1JTTD1171C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1171C25
JLCPCB Part #
C4331358
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS