RN731ETTP53R6D50
MFR.Part #
RN731ETTP53R6D50
JLCPCB Part #
C4220767
Description
-55℃~+155℃ 53.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS