RN732ATTD9881B10
MFR.Part #
RN732ATTD9881B10
JLCPCB Part #
C3938034
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS