RN73H1JTTD3610A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3610A10
JLCPCB Part #
C4218712
Description
-55℃~+155℃ 100mW 361Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS