RN732BTTD9881B10
MFR.Part #
RN732BTTD9881B10
JLCPCB Part #
C4049401
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS