RN732ATTD9880B10
MFR.Part #
RN732ATTD9880B10
JLCPCB Part #
C4115101
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 988Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS