RK73G1ETTP4702F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4702F
JLCPCB Part #
C4273500
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS