RN732BTTD5970B10
MFR.Part #
RN732BTTD5970B10
JLCPCB Part #
C4313480
Description
-55℃~+155℃ 125mW 597Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS