RN732ATTD7061B10
MFR.Part #
RN732ATTD7061B10
JLCPCB Part #
C4198653
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS