SR731ERTTP5R10F
MFR.Part #
SR731ERTTP5R10F
JLCPCB Part #
C3939329
Description
-55℃~+155℃ 167mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS