RN73H2ETTD3882D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3882D100
JLCPCB Part #
C3975353
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS