Y4022100R000B9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4022100R000B9W
JLCPCB Part #
C4257176
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS