RN731JTTD25R5C50
MFR.Part #
RN731JTTD25R5C50
JLCPCB Part #
C3956152
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS