RN73R1JTTD7962C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD7962C25
JLCPCB Part #
C2518958
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 79.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS