RN732ATTD6341B50
MFR.Part #
RN732ATTD6341B50
JLCPCB Part #
C4193933
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS