RN73H1ETTP2080F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2080F25
JLCPCB Part #
C4145690
Description
-55℃~+155℃ 208Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS