RN73H2ATTD6341B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD6341B50
JLCPCB Part #
C4302636
Description
125mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS