SG73P2ERTTD2703D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2703D
JLCPCB Part #
C5915028
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS