RN73H2ATTD29R4C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD29R4C50
JLCPCB Part #
C2539516
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.4Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS