RN732ATTD3970F50
MFR.Part #
RN732ATTD3970F50
JLCPCB Part #
C4162924
Description
-55℃~+155℃ 100mW 397Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS