RT0805WRD071K27L
MFR.Part #
RT0805WRD071K27L
JLCPCB Part #
C1712711
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS