RN73R2BTTD1172A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD1172A05
JLCPCB Part #
C4174919
Description
-55℃~+155℃ 11.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS