SG73S1ETTP3243F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3243F
JLCPCB Part #
C4180392
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS