HV733ARTTE913J
MFR.Part #
HV733ARTTE913J
JLCPCB Part #
C6060747
Description
-55℃~+155℃ 1W 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS