SG73S2BRTTD8060D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD8060D
JLCPCB Part #
C6487486
Description
-55℃~+155℃ 333mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS