RN732ATTD2912B25
MFR.Part #
RN732ATTD2912B25
JLCPCB Part #
C4177036
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS