SG73P2BTTD9100D
MFR.Part #
SG73P2BTTD9100D
JLCPCB Part #
C4110050
Description
-55℃~+155℃ 333mW 910Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS