RN73H2ETTD5170D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5170D50
JLCPCB Part #
C4171802
Description
-55℃~+155℃ 250mW 517Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS