RK73G1ERTTP1200D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1200D
JLCPCB Part #
C5850985
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS