RN73H2BTTD7503D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD7503D100
JLCPCB Part #
C2543503
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS