SG73S2ERTTD45R3F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD45R3F
JLCPCB Part #
C6487894
Description
-55℃~+155℃ 45.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS