RN732ATTD1582B05
MFR.Part #
RN732ATTD1582B05
JLCPCB Part #
C4185232
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS